Obszar naszej działalności IT

Sztuczna inteligencja

Technologia AI – sztucznej inteligencji, przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy rozkwit. Wraz z pojawieniem się głębokiego uczenia – deep learning, możliwości analizy i rozwiązywania problemów przez systemy komputerowe weszło na poziom znacznie przekraczający możliwości człowieka.

W GSDP używamy takich technik sztucznej inteligencji jak uczenie maszynowe czy sieci neuronowe. Tworzymy rozwiązania które aktywnie wspierają biznes i bieżącą pracę.

Analizujemy dane i tworzymy odpowiednie modele danych. Pomagamy znajdować zależności które można wykorzystać w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz podejmowaniu decyzji. Nasi specjaliści w oparciu o analizę proponują rozwiązania w postaci systemów informatycznych zwiększających wartość dodaną w biznesie.

Data Science

Portale internetowe

Przygotowujemy portale internetowe. Wykonujemy koncepcje projektów graficznych, określamy funkcjonalności, kodujemy i wdrażamy portal w docelowej domenie. Pomagamy w jego uruchomieniu, wprowadzając inicjalne treści oraz szkoląc użytkowników z ich obsługi.

Wykonywane przez nas projekty są nowoczesne i responsywne. Dobrze się pozycjonują, są przyjazne użytkownikom i stanowią dobry fundament pod budowę nowoczesnego portalu internetowego.

Tworzymy oprogramowanie komputerowe, zarówno w zakresie B+R jak i oprogramowanie biznesowe. Skupiamy się na szczegółowej analizie zagadnienia, opisując w jak najlepszym zakresie funkcjonalność oraz model danych systemu.

Poruszamy się w wielu technologiach i zagadnieniach, od systemów dedykowanych do rozbudowanych aplikacji biznesowych.

Systemy IT